Zabezpieczenia kabin windowych

Udostępnij artykuł:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter

W dzisiejszym artykule  chcemy przybliżyć Państwu nowoczesny system zabezpieczeń kabin windowych firmy Safel. 

Firma Safel jako pierwsza w Polsce oferuje osłonę ,która zabezpieczy windę w sposób estetyczny i zgodny z obowiązującymi przepisami.  

Skąd pomysł na produkt ?

Ponad 20-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości pozwoliło opracować unikalny system odpowiadający na potrzeby Klienta.  Osłona Safel nie zaburza funkcjonowania dźwigu a jednocześnie chroni je przez ewentualnymi uszkodzeniami. Osłonę SAFEL można zastosować w każdym rodzaju windy.

Czy system jest bezpieczny ?

Materiał, z którego jest wykonana, spełnia restrykcyjne normy palności, jak również dzięki specjalistycznej impregnacji, zapewnia maksymalny stopień odporności przed zamoknięciem i zabrudzeniem.

Dla kogo ?

Naszymi Klientami są firmy zarządzające nieruchomościami komercyjnymi i mieszkaniowymi, instytucje publiczne, wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe, deweloperzy, inwestorzy i architekci, firmy budowlane, remontowe i przeprowadzkowe, jak również użytkownicy wind, którzy mają na uwadze ochronę wspólnej własności.

Czy jest możliwość wynajmu takiej osłony ?

Tak. odpowiadając na podszeby Klienta w naszej ofercie obok zakupu mamy dwa warianty wynajmu.

  1. krótkoterminowy od 3 dni 
  2. długoterminowy od 1 miesiąca 

Dodatkowe informacje techniczne można uzyskać http://www.safel.pl/

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.