Firma i technologia

SMART - ECO - CITY

Jesteśmy...

Smart

tworzymy inteligentne systemy i wdrażamy inteligentne rozwiązania, a wszystko to po to żeby zwiększyć bezpieczeństwo i komfort.

Eco

pomagamy dbać o środowisko poprzez propagowanie i wdrażanie ekologicznych rozwiązań przy jednoczesnym obniżeniu kosztów.

City

stawiamy na innowacyjne rozwiązania w obszarze miejskim i poza nim, aby ułatwić/usprawnić wykonywanie codziennych czynności.

Poznaj nas

Safe Power to zespół ludzi, którzy budowali swoją wiedzę i doświadczenie podczas wieloletniej pracy praktycznej i teoretycznej. Ponad 20 letnie doświadczenie pozwoliło nam na realizacje projektów, które przyniosą Państwu wymierne korzyści finansowe i wizerunkowe.

Realizujemy innowacyjne projekty wyłącznie ze sprawdzonymi firmami, dystrybutorami sprzętu i oprogramowania. Są to nasi Partnerzy Biznesowi, a to oznacza wspólne wartości i koncentracje na potrzebach naszych Klientów. Mamy wspólną wizje i jasno określony cel – projektowanie, realizacje i utrzymanie wdrożonego rozwiązania.

Co nas wyróżnia

Podstawowymi wartościami, którymi konsekwentnie kierujemy się są:

  • wiedza i wieloletnie doświadczenie,
  • znajomość rynku i koncentracja na potrzebach Klienta,
  • innowacyjność, kreatywność i dociekliwość,
  • otwartość na współpracę, orientacja na cel, zaangażowanie i odwaga do wprowadzania zmian,
  • dpowiedzialność i uczciwość (jakość i terminowość dostarczanych produktów i usług).

Technologia

  • Umiejętne tworzenie połączeń między urządzeniami, usługami i ludźmi, wymiana i analiza danych oraz poprawa komfortu życia – to główna idea, która przyświeca nam w realizacji projektów IoT (Internet of Think). Inteligentne rozwiązania ułatwiają zarządzanie infrastrukturą miast, gmin czy firm. Przy współpracy stawiamy na wprowadzanie innowacyjnych, inteligentnych i proekologicznych rozwiązań przy zachowaniu wysokich standardów pracy i koncentracji na potrzeby naszych klientów.

    Fotowoltaika to dziedzina nauki i techniki zajmująca się przetwarzaniem promieniowania słonecznego na energię elektryczną przy wykorzystaniu efektu fotowoltaicznego. Od pierwszych dokonań, stanowiących podstawy rozwoju fotowoltaiki, minęło 175 lat. Obecnie technologie fotowoltaiczne umożliwia produkcje czystej energii ze źródeł odnawialnych na własne potrzeby. Pozwala to również na częściowe uniezależnienie się od stale rosnących cen energii elektrycznej. Optymalizacja energii i Fotowoltaika (PV) to szansa na obniżenie kosztów przy wykorzystaniu do tego odnawialnych źródeł energii. Dzięki wykorzystywaniu własnej elektrowni fotowoltaicznej stajesz się częścią rosnącej społeczności ekologicznej, a dzięki czystej energii przyczyniasz się do polepszenia stanu środowiska.

Natalia Borgus

Kierownik ds. rozwoju biznesu

Rozpoczęła swoją przygodę z Technologią Internetu Rzeczy (IoT) ponad 12 lat temu. Począwszy od 2009 roku doświadczenie zawodowe zdobywała będąc częścią zespołu, który kreował rynek operatorski branży M2M i IoT w Polsce. Samodzielnie jak i również zespołowo zdobyła wiele wyróżnień. Na szczególną uwagę zasługuje II miejsce w konkursie Telekreatora w kategorii ,,Innowacyjny Projekt’’ oraz I miejsce w konkursie PNSA (Polish National Sales Awards) w kategorii najlepszy zespół sprzedażowy. Następstwem tych wydarzeń, w 2013 roku uruchomiła pierwszy w Polsce internetowy sklep z rozwiązaniami M2M dla Klienta Indywidualnego i Biznesowego. W późniejszym etapie odpowiadała za wdrażanie inteligentnych rozwiązań dla infrastruktury miast i gmin.Od 2020 roku związana z Safe Power, w którym odpowiada za rozwój biznesu i koordynację działań sprzedażowych.

Poza pracą zawodową jest Mamą dwójki synów. Interesuje się sportem i historią- w szczególności międzywojenną.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.